Archívum

A Yokohama büszkén jelenti be, hogy 2020-ban újabb motorsport győzelmet aratott

Bővebben

Tokió - A Yokohama örömmel jelentette be az ADVAN abroncsokkal szerelt versenyautója újabb győzelmét.

Bővebben

A Yokohama megfogalmazta a mesterséges intelligencia-felhasználás koncepcióját HAICoLab* néven, a vállalat részéről a digitális innováció…

Bővebben

A YOKOHAMA bejelentette, hogy tavasztól megkezdi a “BluEarth-Van All Season RY61” értékesítését Európában és Oroszországban

Bővebben

Tokió - A Yokohama ma bejelentette, hogy egységesíti off-highway gumiabroncs üzletágát

Bővebben

A YOKOHAMA örömmel jelenti be az ADVAN gumikon futó versenyautó a újabb győzelmét

Bővebben

ADVAN gumikkal szerelt versenyautó végzett az első helyen SP8T kategóriában a 48. Nürburgring 24 órás versenyen

Bővebben

A Yokohama új üzemet létesít Indiában, az Atchutapuram ipari parkban, Visakhapatnamban, Andhra Pradesh-ben.

Bővebben

YOKOHAMA ADVAN gumikkal szerelt versenyautó lett a bajnok a 98. Pikes Peak International Hill Climb-en, amelyet augusztus 30-án rendeztek az Egyesült…

Bővebben

A Yokohama ADVAN márkájú abroncsait választották kontroll abroncsnak az USA-ban a Porsche három versenysorozatához