Przełomowe rozwiązania techniczne firmy YOKOHAMA dają Ci przewagę.

Współczesne floty wymagają od swoich opon przejechania większej liczby kilometrów, większej zdolności do bieżnikowania, dłuższego równomiernego zużycia i niższych kosztów utrzymania w przeliczeniu na kilometr.

Biorąc pod uwagę ekstremalne wymagania dzisiejszego przemysłu transportowego, niezbędna jest ciągła innowacja w technologii opon.

Technologie firmy YOKOHAMA pomagają w maksymalnym wykorzystaniu inwestycji w opony.

 

Koncepcja środowiska Zen

Nasza koncepcja Zenvironment udowadnia, że technologia może jednocześnie zwiększać osiągi, zapewniając doskonałą oszczędność paliwa i trwałość.

Dzięki zaawansowanym projektom bieżników, mieszanek, konstrukcji karkasów i procesom produkcyjnym, Zenvironment nie tylko zmniejsza zużycie materiałów, ilość odpadów i zanieczyszczeń. Może znacznie obniżyć Twoje koszty.

 

Przedstawiamy technologie YOKOHAMA

Metoda mieszania w niższej temperaturze / wyższym momencie obrotowym
Specjalna metoda mieszania mieszanek zwiększyła trwałość opon.

Linia opon Zenvironment do samochodów ciężarowych i autobusów zwiększa oszczędność paliwa i zapewnia długotrwałą eksploatację.
Postęp technologiczny w dziedzinie opon może zmniejszyć wpływ na środowisko na kilka sposobów.

Firma YOKOHAMA jest liderem postępu w technologiach oponiarskich mających na celu poprawę ekonomiki paliwowej, co zmniejsza emisję i ogranicza wydzielanie dwutlenku węgla będącego gazem cieplarnianym.

Nasza linia opon Zenvironment do samochodów ciężarowych i autobusów uwzględnia dalszy postęp w zakresie poprawy ekonomiki paliwowej.